Solidni i doświadczeni

w spełnianiu oczekiwań naszych najbardziej wymagających klientów

Rozwój firmy

Expo-service sp. z o.o. została założona i zarejestrowana w Rejestrze Handlowym Sądu Rejonowego dla miasta st. Warszawy w 1986.

Aktualnie działalność Expo-service opiera się na współpracy trzech przedsiębiorstw w grupie Expo-service - biura handlowego oraz Centrum magazynowo-produkcyjnego w Polsce, biura handlowego w Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkong oraz biura przedstawicielskiego w Guangzhou w południowych Chinach.

Główne specjalizacje

od 1995
Zakup sprzętu gospodarstwa domowego w ChRL
Expo-service sprzedało na rynek europejski ponad 15 milionów urządzeń gospodarstwa domowego.
od 2011
Zakup akcesoriów do telefonów komórkowych
oraz gadżetów reklamowych w ChRL
Produkty oferowane przez Expo-service mają niski odsetek reklamacyjny.
od 2013
Konfekcjonowanie towarów w Polsce
Dziennie Expo-service konfekcjonuje do 3000 sztuk różnych towarów w opakowania z logo klienta.

Usługi

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów od 20 lat świadczymy kompleksową usługę importową w modelu OEM dla wielu polskich marek.
Expo-service przy współpracy ze sprawdzonymi w ChRL fabrykami oferuje pełną usługę importu towarów OEM pod marką Zleceniodawcy.
Expo-service dzięki wieloletniemu doświadczeniu wspiera importerów i dystrybutorów przy wprowadzeniu na rynek produktów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów.

expo service company
expo service company
expo service company
expo service company
expo service company
expo service company

Przygotowanie
do sprzedaży

sprzedaz ikona

Świadczymy usługi konfekcjonowania akcesoriów do telefonów komórkowych oraz gadżetów reklamowych według standardu klienta w Polsce. Koordynujemy zamówienia półproduktów opakowań oraz dokonujemy weryfikacji jakości pakowania.

Oferujemy także usługi przepakowania do opakowań zbiorczych spełniających wymogi finalnego odbiorcy oraz etykietowania towaru.

Wyszukiwanie
produktu

wyszukiwanie ikona

Sourcing - wyszukujemy produkt w oparciu o określone zapotrzebowanie klienta.

Na podstawie sprecyzowanych oczekiwań klienta pierwsze oferty przedstawiamy już 24 godziny od przyjęcia zlecenia.


Procesowanie
zamówień

zamowienia ikona

Nasi pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby procesowanie zamówień odbywało się możliwie najsprawniej .

Przygotowując ofertę informujemy o szacowanym czasie realizacji w oparciu o aktualne obłożenie fabryki. Bazując na naszym doświadczeniu dobieramy i wspólnie projektujemy sposób pakowania towaru oraz optymalny dla danego produktu sposób umieszczenia loga. Każda partia produkcyjna towaru jest odbierana, co do jakości jaki i ilości, przez wyspecjalizowanego w danej branży inspektora ds. jakości /Quality Check/, w tym na zlecenie Klienta również w czasie produkcji na linii produkcyjnej /on Line Quality Check/. Następnie towar zostaje przygotowany do transportu we wskazane miejsce.

Transport
i logistyka

transport ikona

Współpracujemy z firmami spedycyjnymi w Azji i Europie. Dobieramy optymalny model transportu dla zamówienia w zależności od gabarytów oraz specyfiki dostawy. Realizujemy przesyłki drogą lotniczą, kolejową oraz morską (transport pełno kontenerowy oraz drobnicowy).

Pakowanie towarów, zabezpieczanie ładunków na czas przewozu i składowania. Tuby, kartony, pasy, palety. Indywidualne dedykowane wedle standardów magazynu docelowego .

Magazynowanie

magazynowanie ikona

Dysponujemy powierzchnią magazynowa w magazynach w Mińsku Mazowieckim oraz z aktywnym zapleczem logistycznym gotowym do koordynowania przesyłek naszych klientów na terenie Polski i Europy.
Naszym klientom
zapewniamy

Bezpieczeństwo
współpracy z fabrykami

Dostarczenie przesyłki
na czas w wyznaczone miejsce

Współpracę w zakresie
magazynowania towaru
oraz logistyki w Polsce i Europie

Usługi serwisowe sprzętu
AGD, RTV w całej Polsce

Wieloletnie kompetencje

30 lat

Expo-service sp. z o.o. jako firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku polskim dysponuje pełnym zapleczem kompetencyjnym do importu towarów na rynek Unii Europejskiej

3 spółki

Firma składa się z 3 spółek w grupie, które zaangażowane są w świadczenie kompletnej usługi importowej na rynek Polski

20 lat

Ponad 20 lat doświadczenia we współpracy z partnerami z Azji. Nasz profesjonalizm wspiera sukces polskich marek. Ponad 20 letnie doświadczenie w imporcie sprzętu gospodarstwa domowego.

10 lat

Kompetnecji w imporcie akcesoriów telefonii komórkowej oraz imporcie gadżetów reklamowych wyróżniających się wysoką jakością.